Potravinářství

Home / Portfolio / Potravinářství

  Vybrané reference:

V potravinářství, kde je kladen velký důraz na preciznost a bezpečnost, se zabýváme automatizací technologií výroby sladu, dopravy a čištění obilí, výroby mléka, sýrů, nápojů a dalších produktů.

 

INNOCENT DRINKS, Rotterdam

Expertní podpora automatizace

Byli jsme požádáni o podporu automatizace při stavbě továrny Innocent Drinks, která využívá obnovitelné zdroje, díky čemuž je uhlíkově neutrální.

 

 

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ, Nošovice

Automatizace dvou hvozdů

Zakázka zahrnující nový řídící software pro dva hvozdy ve sladovně měla za cíl zachovat prvotřídní kvalitu sladu a přitom snížit náklady na výrobu. Za využití novátorských technologických řešení navržených partnerskou firmou Project Malt bylo cíle úspěšně dosaženo.

Hlavní panel - Nošovice
Automatizace pivovaru

 

 

SOUFLET AGRO, Litovice

SW pro automatické řízení dopravy obilí do sil, na čištění a na moření, aspirace prachu

Řízení dopravy obilí je plně automatizovaný proces, obsluha předvolí trasu a o vše ostatní se postará automat Simatic S7, včetně zajištění blokací a detekce poruch. Současně může být v provozu až 12 dopravních cest, z nichž každá obsahuje až 25 pohonů. Celkový rozsah této zakázky je přibližně 1300 I/O.

 

 

PIVOVAR BERNARD, Rajhrad

SW pro řízení a monitorování procesu sušení (hvozdění) sladu

Opět jsme využili mnohaletých zkušeností s řízením technologie výroby sladu, tentokrát jsme realizovali modernizaci systému řízení hvozdu ve sladovně Rajhrad.

 

 

SAVENCIA, Sedlčany

Modernizace příjmu mléka, Servis

Pro mlékárnu Savencia v Sedlčanech jsme řešili modernizaci příjmu mléka jako dodávku na klíč. Cílem bylo demontovat stávající zastaralý řídící systém včetně rozvaděčů a dodat a zprovoznit nový řídící systém Siemens PCS7 včetně nových rozvaděčů řízení. Tato zakázka byla náročná hlavně kvůli nemožnosti odstavit proces příjmu mléka. Veškeré práce bylo nutné dělat postupně během provozu technologie.

Kromě toho pro mlékárnu zajišťujeme pravidelný servis zahrnující technologie pasterace, čištění a výroby čerstvých sýrů.

 

 

LYCOS, Trnava

Automatizace máčírny posuvných hromad

Ve sladovně jsme realizovali řízení technologie máčení ječmene. Řízení technologie zajišťuje Simatic S7, ovládání je realizováno prostřednictvím naší vlastní vizualizace OpenSCADA.

 

Zpět na reference