Služby

Home / Služby

Naše služby

Programování PLC & SCADA & DCS & MES & ERP
Mezi naše hlavní činnosti patří tvorba řídicího a vizualizačního software pro naše partnery, tedy společnosti dodávající technologické celky koncovým zákazníkům. Pracujeme také přímo pro koncové zákazníky. Programujeme převážně řídicí systémy Simatic, DeltaV a BECKHOFF, ale také IDEC a další. Dodáváme náš vizualizační software, dále WinCC, Control Web, Movicon, InTouch a mnohé další.
Servis záruční i pozáruční
Nedílnou součástí našich dodávek jsou servisní práce. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Často jsme kontaktováni zákazníky, pro které jsme původně nedodávali a kteří mají problém s výrobní linkou a původní dodavatel buď neexistuje nebo není k dispozici. V takovém případě jsme schopni vyhodnotit situaci na místě, navrhnout řešení a po dohodě se zákazníkem problém rychle vyřešit.
Realizace zakázek na klíč
Jsme schopni realizovat zakázku na klíč. Práce většinou zahrnují vzájemné projednání technologického schématu a funkce řízení, vypracování projektové dokumentace, dodávku HW a SW, dodávku rozvaděčů a MaR, elektro-montáž a revizi, vypracování řídicího a vizualizačního aplikačního SW, testování a uvedení do provozu, zaškolení obsluhy včetně dodání manuálu a dokumentace skutečného stavu.
VÝVOJ VLASTNÍHO VIZUALIZAČNÍHO SOFTWARE
Kromě realizace zakázek se věnujeme také výzkumu a vývoji. Od roku 2016 vyvíjíme vlastní vizualizační software. Abychom splnili náročné požadavky našich partnerů, rozhodli jsme se vyvinout vizualizaci, která běží ve webovém prohlížeči, má architekturu klient/server a je postavena na moderních počítačových technologiích. Komunikuje nativně se systémem SIEMENS Simatic a se systémy jiných výrobců přes průmyslový standard OPC UA.